הלבנת שיניים בתל אביב אצל ד"ר אטרי צ'אק

חיוך יפה מתחיל בשיניים יפות, בריאות ולבנות כשלג. אך הצבע הצח, המבריק והיפה איתו אנו נולדים משתנה עם השנים, ולעתים מקבל גוון צהבהב או אפרפר, או הופך מוכתם, בשל תלאות הזמן, השפעתם של הרגלים שונים (עישון, שתיית קפה מרובה), שחיקת שיניים או טראומה לשיניים, שימוש בתרופות מסוימות, גנטיקה וכו'.

איך אין זה מצב שחייבים להשלים עמו! בעזרת טיפולי הלבנת שיניים בתל אביב בקליניקה לאסתטיקה רפואית ומרפאת השיניים של ד"ר אטרי צ'אק (רופאת שיניים מוסמכת ומנוסה), ניתן בהחלט להחזיר את הגלגל לאחור ולהשיב לשיניים את צבען המקורי, למען חיוך מרשים יותר.

להזמנת תור לטיפולי הלבנת שיניים בתל אביב, חייגו:

03-5274023 או 03-5292196

 השילוב האולטימטיבי בין רפואה אסתטית למרפאת שיניים 

הקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק אינה עוד מרפאת שיניים המבצעת הלבנת שיניים בתל אביב – לקליניקה שתי התמחויות שונות אך לא פעם משלימות: רפואת שיניים איכותית לצד מרפאת אסתטיקה רפואית. השילוב ביניהם מאפשר לד"ר אטרי צ'אק להציע הרבה יותר עבור שדרוג החיוך שלכם והלבנת השיניים, הודות לכך שהידע הרפואי הרחב שלה, הסמכתה וניסיונה רב השנים ברפואת שיניים מועשרים גם במיומנות, ותק והיכרות מעמיקה עם טיפולי אסתטיקה רפואית משלימים: מביצוע עיבוי שפתיים ועד טיפולי בוטוקס לקמטי ההבעה בצדי הפה.

לכן בבואכם לבצע הלבנת שיניים בתל אביב במרפאתה של ד"ר צ'אק אתם מקבלים הן את הביטחון והשקט בפנייה לרופאת שיניים מנוסה, השמה בראש מעייניה את בריאות השיניים ומתאימה להן טיפול הלבנה הולם, והן את הפתרונות המשלימים והמשדרגים של תחום האסתטיקה הרפואית לחיוך מרשים יותר.

אלו פתרונות מציעה המרפאה לטיפולי הלבנת שיניים בתל אביב?

• הלבנת שיניים מהירה במקום, באמצעות תאורה כחולה – בדיקה ואבחון ולאחריהם הלבנה של עד 3 דרגות בשעה וחצי בלבד

• הלבנת שיניים בעזרת סד בהתאמה אישית – טיפול המאפשר ביצוע הלבנת שיניים חוזרת בעתיד באופן עצמאי

• הלבנת שן אחת – אבחון והתאמת פתרונות לשן בודדת, כשהבעיה בגוון ניכרת בשן אחת בלבד.

• ציפוי חרסינה לשיניים (למינט) – לשיפור החיוך כולו, החל מגוון השיניים ועד לסגירת רווחים ועיצוב מחדש של מראה השיניים

כל טיפול הלבנת שיניים בתל אביב בקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק מתחיל בבדיקה ובאבחון לשם התאמה אישית של הטיפול הטוב ביותר למטופל ולמצב שיניו. כמו כן ניתן לקבל בקליניקה פתרונות נוספים לעיצוב חיוך ולפיסול פנים, כגון עיבוי שפתיים, עיצוב שפתיים בחומצה היאלורונית, הזרקות בוטוקס, עיצוב סנטר, מילוי קמטים ועוד.

על הקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק

ד"ר אטרי צ'אק היא רופאת שיניים ותיקה, העוסקת ברפואת שיניים כולל כירורגיית שיניים, כבר למעלה מ-25 שנה, והינה חברה בהסתדרות רופאי השיניים. ד"ר צ'אק מתמחה גם ברפואה אסתטית מזה שנים, ומבצעת מגוון טיפולים אסתטיים בקליניקה לרפואה אסתטית שבהנהלתה, הפועלת באותו בניין בו ממוקמת מרפאת השיניים הפרטית שלה – בבית הרופאים בתל אביב.

לקבלת מידע נוסף אודות הלבנת שיניים בתל אביב, כמו גם פתרונות נוספים לעיצוב החיוך, התקשרו:

03-5274023 או 03-5292196