העלמת קמטים בצוואר ובמחשוף

לא צריך להסתיר את אזור הצוואר יותר!

טיפולי העלמת קמטים בצוואר ובמחשוף באמצעות טאוסיאל TEOSYAL

העלמת קמטים בצוואר עם טאוסיאל – בטוח, איכותי ואפקטיבי לזמן ארוך יותר!

הפנים זוכות למירב תשומת הלב, גם במריחת קרם נגד שיזוף בצעירותנו, גם ביישומם של תכשירי קוסמטיקה וקרמים. הם גם נמצאות במרכזם של הטיפולים האסתטיים הפופולריים, החל מביצוע מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים, דרך הזרקות בוטוקס ועיצוב שפתיים וכלה במילוי השקעים מתחת לעיניים. אבל גם כשכל אלו הניבו תוצאות נפלאות בדמות פנים חלקות, יפות וצעירות יותר, את הגיל עלולים להסגיר סימני הזמן שנרשמו עם השנים על צווארכם.

טיפולי העלמת קמטים בצוואר, כמו גם החלקת קמטים באזור המחשוף מבסיס הצוואר עד החלק העליון של החזה, מטפלות בדיוק בחלקים הללו, ומשיבים לעור ברק, חיוניות ונעורים שאבדו לו – ומדביקים את הפער בינם לבין הפנים המטופחות והיפות שלכם.

בקליניקה לאסתטיקה רפואית בתל אביב, תציע לכם ד"ר אטרי צ'אק פתרונות איכותיים עבור העלמת קמטים בצוואר, כולל טיפולי העלמת קמטים בצוואר ובמחשוף באמצעות הזרקת טאוסיאל (Teosyal) – חומר מילוי מתקדם ומוביל על בסיס חומצה היאלורונית.

לקבלת ייעוץ אישי אודות טיפולי העלמת קמטים בצוואר בהזרקות טאוסיאל ובדרכים נוספות, קבעו תור בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196

טאוסיאל – להאט את השנים בעזרת חומצה היאלורונית

חומר מילוי הקמטים טאוסיאל מיוצר על ידי מעבדות Teoxane בז'נבה, שווייץ, על בסיס חומצה היאלורונית – שכבשה את תחום הטיפולים האסתטיים להעלמות קמטים ולפיסול פנים בשנים האחרונות.

השימוש בטאוסיאל מבטיח טיפולי העלמת קמטים בצוואר בטוחים, מוצלחים ויעילים לפרק זמן ארוך יותר, במינימום כאבים. העלמת קמטים בצוואר ובמחשוף באמצעות טאוסיאל לא רק מעניקה נפח מחודש לעור, אלא גם מלחחת אותו מחדש, ומשקמת את הגמישות, הזוהר, האלסטיות והיופי שלו באופן טבעי, בזכות החומצה ההיאלורונית.

טאוסיאל משמש לא רק עבור טיפולי העלמת קמטים בצוואר ובמחשוף, אלא גם כחומר מילוי מוביל עבור עיצוב שפתיים (טאוסיאל קיס), מילוי והחלקת קמטים בפנים, פיסול פנים, מילוי שקעים מתחת לעיניים ועוד. החומר מוזרק אל אזור הצוואר והמחשוף, ומתחיל להשפיע מיד. התוצאות ניכרות במהירות, ובשל המשך חידוש העור על ידי החומצה ההיאלורונית, מצב העור ממשיך ומשתפר בחודשים שאחרי הטיפול.

לפרטים נוספים ולקביעת תור עבור טיפולי העלמת קמטים בצוואר, במחשוף או בפנים: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם