פיסול פנים רפואה אסתטית

בואי לקבל מראה צעיר, בריא, רענן וטבעי

פיסול פנים ללא ניתוח – למראה רענן, יפה וצעיר יותר בלי התערבות כירורגית

תמיד חלמתם על שינויים ותיקונים במראה הפנים, אך חששתם מניתוח פלסטי בלתי הפיך או מחוסר שביעות רצון מהמראה הסופי אחרי כל הסבל והכאב? האם פנטזתם על מתיחת פנים עבור מראה צעיר וחלק יותר, אך חששתם מסכין המנתח, מהסיכונים שבהליך כירורגי, או מההתאוששות והכאבים שאחרי?

אם כך, זה הזמן להצטרף ולאמץ בחום את הטרנד החדש בתחום הרפואה האסתטית: פיסול פנים ללא ניתוח!

כעת ניתן לערוך עיצובים קטנים אך משמעותיים בפנים, במבנה הסנטר, בעובי ובמראה השפתיים, בעצמות הלחיים וכו', כמו גם לערוך מתיחת פנים להעלמת הקמטים ולהצערת פניכם, וכל זה במסגרת פיסול פנים ללא צורך בהתערבות כירורגית, בהרדמה ובתקופת החלמה עד החזרה לשגרה – פתרון אסתטי נפלא, יעיל ומרשים, המספק מראה זוהר ורענן אך טבעי, ללא הסיכונים הכרוכים בניתוח.

למידע נוסף, לאבחון ולהתאמה אישית של טיפולי פיסול פנים ללא ניתוח,

חייגו לקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196

איך מתבצע פיסול פנים ללא ניתוח?

פיסול פנים הוא טיפול משולב, המחבר יחדיו טכניקות שונות ליצירת פתרון אסתטי המותאם באופן אישי לפני המטופל או המטופלת. הטיפולים מטפלים בקווי המתאר של הפנים, בהענקת נפח לעור שהתדלדל, בשחזור ומילוי מחדש של אזורים מסוימים (למשל, מילוי שקעים מתחת לעיניים, האחראים ליצירת "עיגולים שחורים") וכו', וכל זה תוך החלקת הקמטים, מיצוק העור והפיכתו ללח, רענן וזוהר יותר.

טיפולי פיסול פנים משלבים הזרקת חומרי מילוי כגון: חומצה היאלורונית ליצירת נפח ולחות, טיפולי בוטוקס ועוד, ולעתים אף מתיחת פנים בחוטים נמסים – כאשר לכל מטופל מותאמת תוכנית אחרת של סוגי טיפולים ומינונם לפי אבחון מקצועי אישי, על מנת ליצור את הפתרון הטוב ביותר עבורו.

זהו תהליך הדרגתי, הבונה במספר פגישות את הפנים מחדש ומעניק להם חיים חדשים, רעננים וזוהרים, אך במראה טבעי. ההדרגתיות מבטיחה דיוק ותוצאות מרשימות, כמו גם אפשרות לשינויים במידת הצורך. פיסול פנים לא רק יוצר שינוי חיצוני ניכר, אלא גם גורם לשינוי מבורך מתחת לעור. זאת הודות להזרקת חומרים טבעיים כגון חומצה היאלורונית, הפועלים ליצירת לחות וקולגן ברקמות העור ומשפרים את מרקמו למראה צעיר ויפה יותר.

בין התחומים בהם מטפל פיסול פנים אסתטי:

• מילוי והחלקת קמטים

• הענקת נפח או שחזור נפח שאבד בעור הפנים

• הרמת גבות בחומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית

• מילוי שקעים מתחת לעיניים (העלמת עיגולים שחורים)

• עיבוי ועיצוב שפתיים

• מילוי והדגשת עצמות לחיים

• עיצוב סנטר וקו הלסת

• מתיחת פנים

• שיפור מרקם העור

טיפול חדשני ומהפכני עם תוצאות נפלאות

הקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק מזמינה נשים וגברים ליהנות מיתרונותיו המוכחים של פיסול פנים מקצועי בהתאמה אישית – לתוצאות מרשימות ללא הכאבים, הזמן והסיכון שבניתוח. בביקור בקליניקה תעברו אבחון מדוקדק על ידי רופאה מוסמכת ומנוסה, אשר תבנה עבורכם את הטיפול האיכותי והנכון לפניכם, שיבוצע ביד מקצועית, בחומרים המובילים והטובים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית בעולם.

להזמנת תור לקליניקה לצורך אבחון והתאמה של טיפול פיסול פנים ללא ניתוח, חייגו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם