שתלים דנטליים השתלת שיניים

ביצוע מקצועי של השתלת שיניים למראה אסתטי וטבעי

שתלים דנטליים: השתלת שיניים יעילה, איכותית ואסתטית

המצאתם של שתלים דנטליים שינתה מקצה אל קצה את עולם רפואת השיניים: במקום הפתרונות הישנים לשיניים חסרות כגון תותבות או גשר, השתלים הדנטליים מאפשרים לרופאי שיניים להציב בפה שן חלופית מחרסינה במקום החסרה, המתפקדת למעשה כשן רגילה – ללא איבוד או ירידה ביכולות הלעיסה. שתלים דנטליים מרגישים כשן טבעית ונראים כמוה, מה שמבטיח את חזרתו של חיוך יפה ומלא ביטחון.

השתלת שיניים הינה טיפול שיקומי עם אחוזי הצלחה גבוהים (כ-95%), המציע פתרון קבוע, נוח, אסתטי, חזק ועמיד לשיניים חסרות או לשיניים פגומות והרוסות שאין ברירה אלא לעקור אותן.

ד"ר אטרי צ'אק – למעלה מ-25 שנות ניסיון ברפואת שיניים. לקביעת תור: 03-5274023 או 03-5292196

מהם בעצם שתלים דנטליים? 

שתל דנטלי נראה כמעין בורג מתכת, אשר רופא השיניים מחדיר אותו אל עצם הלסת ומקבע אותו במקומו. עליו תוברג השן המלאכותית, העשויה חרסינה. ההליך לרוב לוקח כמה חודשים המפרידים בין השתלת שתלים דנטליים בעצם הלסת ועד להצבת השיניים עליהם, וזאת בכדי לאפשר לעצם לגדול, להקיף ולהתחבר לשתל כדי לייצב ולקבע אותו כהלכה.

ישנן כמה שיטות של השתלת שיניים, מהן נפוצה במיוחד השיטה הרב שלבית, בה שתלים דנטליים נשתלים ונקברים בעצם הלסת בשלב הראשון, ורק אחרי שהוא מקובע הוא נחשף ומותקן עליו כתר זמני, ולאחר גדילת החניכיים מוחלף הכתר בשן קבועה חדשה. יש שיטות השתלת שיניים נוספות, כגון השתלה חד שלבית, או All in 4 (כשיש רצף של שיניים הזקוקים להתקנת שתלים דנטליים) – על רופא השיניים להתאים למצבכם את דרך הפעולה המתאימה.

יש לומר שלא תמיד מצב עצם הלסת והחניכיים מתאים עבור התקנת שתלים דנטליים, ובמקרים כאלו ימליץ רופא השיניים על טיפול שיקומי אחר, או על ניתוחים מקדימים להתאמת הלסת לביצוע השתלת שיניים.

כאמור, שיעורי ההצלחה של השתלת שיניים הינם גבוהים, אך תלויים במצב הבריאותי והרגלי החיים של המטופלים – הסיכויים פחות טובים להצלחת שתלים דנטליים בקרב מעשנים, למשל, וגם סוכרת לא מאוזנת יכולה לפגום בסיכויי ההצלחה. הסיכונים בניתוח (פגיעה עצבית, לרוב חולפת, או פגיעה בסינוס) נמוכים, אך חשוב לבצע את ההליך רק עם מרפאת שיניים מומלצת, אצל רופא שיניים מומחה.

השתלת שיניים במרפאת השיניים של ד"ר אטרי צ'ק

מכיוון שטיפול השתלת שיניים הינו טיפול כירורגי שצריך להיעשות בדייקנות רבה, חשוב מאוד להפקיד את ביצועם של שתלים דנטליים בידי איש מקצוע איכותי, מורשה ומנוסה.

ד"ר אטרי צ'ק הינה רופאת שיניים ותיקה בתחום, המתמחה ברפואת שיניים מזה למעלה מ-25 שנה. במרפאתה אשר בבית הרופאים בתל אביב, עובד לצדה צוות מנוסה ומיומן, הכולל כירורג מומחה, אנדודונט, רופא שיניים לילדים ושיננית.

אם אתם שוקלים שתלים דנטליים או זקוקים לטיפול השתלת שיניים להחלפת שיניים הרוסות, ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם לבוא לאבחון ולייעוץ, בו תיערך בדיקה מקיפה של חלל הפה והשיניים, ותילקח היסטוריה רפואית, כדי לבדוק את התאמתכם לתהליך, ולהתאים לכם טיפול השתלת שיניים, טיפול חלופי או שילוב של שתלים דנטליים עם פתרון נוסף.

להזמנת תור לבדיקה ולייעוץ אודות שתלים דנטליים, התקשרו: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם