הצערת גב היד רפואה אסתטית

טיפולי הצערת גב היד מתמקדים בהשבת הנפח על ידי הזרקת חומרי מילוי, על בסיס חומצה היאלורונית

 הצערת גב היד – אל תתנו לידיכם להסגיר את גילכם

עם העלייה במודעות לטיפוח, נשים וגברים מקדישים תשומת לב לאזור הפנים והצוואר, אם בשימוש בחומרים קוסמטיים ואם בביצוע טיפולי פיסול פנים, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, העלמת קמטים, מתיחת פנים וכו'. עם זאת, פרט קטן אחד יכול להסגיר את גילכם גם אם פניכם נראים צעירים ויפים: הידיים שלכם.

טיפול הצערת גב היד (נקרא גם מתיחת גב כף היד) משיב את השנים האבודות לגב כפות הידיים, ומשווה להן מראה צעיר, חלק ורענן, ההולם את מראה פניכם, בהליך קצר, פשוט ונטול סיבוכים – באמצעות הזרקת חומרי מילוי בטוחים לשימוש, על בסיס חומצה היאלורונית.

הקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק – טיפולי הצערת כפות הידיים לנשים ולגברים בתל אביב:

 03-5274023 או 03-5292196

מדוע סימני הגיל ניכרים במיוחד בכפות הידיים?

 אין זה מפתיע שטיפולים להצערת גב היד החלו להיות פופולריים בשנים האחרונות: זהו אזור שבו ניכרים במיוחד הזקנה והשנים. קודם כל, בגלל היותו חשוף – כמו הפנים, כפות הידיים אינן מוסתרות בבגדים אלא גלויות תמיד ונראות לעין. שנית, זהו המבנה של כפות הידיים, עם עור דק ומעט מאוד שומן, שאף הם מדלדלים ומאבדים מנפחם עם הזמן, ויוצרים מראה זקן יותר, כחוש, בו ניכרים הקמטוטים והוורידים בידיים באופן משמעותי.

העובדה שכפות הידיים הן תמיד גלויות וחשופות, ומאוד פעילות, גורמת להן להיות פגיעות יותר – בפני שמש למשל, שמשאירה עליהן כתמי פיגמנטציה (ובעוד שיש מודעות למריחת קרם הגנה מהשמש על אזורים אחרים, אנשים רבים אינם טורחים למרוח אותו על כפות הידיים).

טיפול בהצערת כפות ידיים באמצעות חומרי מילוי

מאחר ואיבוד הנפח בכפות הידיים גורם להזדקנותו מראה גב כף היד, טיפולי הצערת גב היד מתמקדים בהשבת הנפח על ידי הזרקת חומרי מילוי, על בסיס חומצה היאלורונית.

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הקיים בגוף האדם, אך מתמעט עם הגיל. כיום היא משמשת כחומר מילוי במגוון טיפולים אסתטיים כגון מילוי שקעים מתחת לעיניים, לעיצוב ועיבוי שפתיים, להעלמת קמטים ועוד – זאת הודות להיותה טבעית, ולתפקידה המקורי בגוף: שימור ורענון העור, ועידוד הלחות בו. מכיוון שכך, טיפול בהצערת גב כף היד על ידי הזרקת חומר מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מבטיח את השבת המראה הטבעי הצעיר תוך חידוש העור והפיכתו לאלסטי ויפה יותר.

טיפול זה להצערת כף היד הינו בטיחותי, מהיר ויעיל, ללא צורך בהתאוששות כלל וכלל – רק הזרקת חומרי מילוי קצרה, ואתם חוזרים בחזרה לשגרה. בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק נעשה שימוש אך ורק בחומרי מילוי מן השורה הראשונה, שקיבלו את אישורי הגופים הרפואיים המובילים בארץ ובעולם (משרד הבריאות הישראלי, מנהל התרופות האמריקאי וכו'), כדי להבטיח את בטיחותם של המטופלים ואת איכות הטיפול.

למידע נוסף אודות הצערת גב כף היד ולקביעת פגישה עם ד"ר אטרי צ'אק,

צרו עמנו קשר: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם