רפואה אסתטית מילוי קמטים

בואו להצעיר את מראה הפנים באופן משמעותי

מילוי קמטים – תוצאות מרשימות ומהירות בטיפול קצר

הזמן והגיל גורמים לשינויים פיזיולוגים בגוף האדם, ואלו מותירים את רישומם על פנינו: הופכים את העור לדק יותר ולפחות גמיש, עם פחות נפח, וחורשים בו קמטים. אפשר להחזיר את הזמן לאחור ולבצע העלמת קמטים, וכיום אין זה בהכרח מצריך ניתוח פולשני ומורכב של מתיחת פנים באופן כירורגי – ניתן לטפל בקמטים גם על ידי טיפולים קצרים, מהירים, בטוחים ולא פולשניים, בעזרת הזרקות חומרי מילוי קמטים, בוטוקס וכו'.

בהליך קצר ונוח ניתן לבצע שינוי גדול דמוי מתיחת פנים ללא ניתוח או צורך בהתאוששות, ולהצעיר את מראה הפנים באופן משמעותי.

בקליניקה לרפואה אסתטית של ד"ר אטרי צ'אק נשמח להמליץ לכם על מגוון טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים למילוי קמטים, להעלמת קמטים בהזרקות בוטוקס, למתיחת פנים ללא ניתוח, לפיסול פנים באמצעות חוטים נמסים ועוד. אתם מוזמנים לקבוע פגישת אבחון וייעוץ בקליניקה – הצעד הראשון בדרך למראה הצעיר, החלק והיפה עליו חלמתם. 

לקביעת מועד לפגישת ייעוץ בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק בתל אביב, חייגו: 03-5274023

אבחנה בין סוגי הקמטים השונים בעור הפנים

לא כל הקמטים אחד הם, ולכן לסוגי קמטים שונים יש גם דרכי טיפול שונות – חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית או העלמת קמטים בהזרקות בוטוקס וכו'.

עם השנים מדלדלים בגוף האלסטין, הקולגן, השומן והחומצה ההיאלורונית שבו, כך שהנפח של הרקמה השומנית התת עורית קטן, והעור שאיבד מנפחו ומעוביו נהיה רפוי יותר. בנוסף, על נזקי הזמן מתווספים גם נזקים נוספים, כמו פגעי שמש, עישון, מחלות עור, תרופות מסוימות וכו'.

קמטים סטטיים

קמטים סטטיים (או קמטים יציבים) הם קמטי הזקנה הקבועים. הנוצרים בגלל רפיון העור, ומתאימים למילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית. אלו למשל הקמטים מתחת לעיניים, או בצדי האף, ובכלל בחלק התחתון של הפנים.

למידע נוסף על חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית, קראו כאן.

קמטים דינמיים

קמטים דינמיים, המכונים גם קמטי הבעה, הם קמטים שנוצרים מתנועה: כשאנו מחייכים או מזעיפים פנים או מקמטים את המצח, גם בגיל צעיר, נוצרים קמטים זמנים כתוצאה מפעולת שרירי ההבעה, הנעלמים מיד עם שינוי ההבעה. אך ברבות השנים, כשהעור מזקין, הם נשארים כקווים וכקמטים על פני העור גם בחלוף ההבעה. מכיוון שהקמט נוצר בגלל תנועת שריר, חומרי מילוי קמטים פחות מתאימים להעלמת קמטים אלו, ולכן להחלקת קמטים דינמיים משתמשים בחומר המרפה את שריר ההבעה, דוגמת הזרקת בוטוקס.

למידע נוסף על הזרקות בוטוקס לטיפול בהעלמת קמטים דינמיים, קראו כאן.

טיפולי מילוי קמטים

הזרקת חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית היא אומנם פתרון זמני (מחזיק עד כשנה), אך מובטח מראה טבעי, יפה וצעיר בחומר בטיחותי העוזר באופן טבעי לייצור לחות וגמישות בעור. כך ניתן להפחית סיכונים בריאותיים, בטיפול קל ונוח. ההזרקה של חומרים אלו אורכת כעשרים דקות לכל היותר, כשתופעות הלוואי האפשריות (נפיחות, אדמומיות, כאב קל במקום הזריקה) עוברות לרוב תוך שעות עד ימים בודדים.

את הטיפול מקדים אבחון ולאחריו הצעת דרכי טיפול שונות, המותאמות לסוג הקמט ולמצב הפנים.

למידע נוסף ולקביעת מועד למילוי ולהעלמת קמטים, ועוד מגוון טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם