מילוי שקעים מתחת לעיניים רפואה אסתטית

מילוי שקעים מתחת לעיניים במהירות, ביעילות, באופן בטוח וללא בניתוח

מילוי שקעים מתחת לעיניים: להשיב לפנים את הרעננות והחיות

העיניים הם ראי הנפש, והן ממקדות אליהן את המבט כשמסתכלים על פנינו. אולם עם השנים, פגעי הזמן ניכרים במראה העור שמתחת לעיניים, ונוצר מה שמכונה "עיגולים שחורים" סביב העיניים. פרט קטן זה משפיע השפעה עצומה על כלל מראה הפנים – העיגולים השחורים הפכו שם נרדף לעייפות ולחוסר שינה, הם מזקינים את הפנים ומשווים להם מראה עייף ואפרורי.

אולם עיגולים שחורים מתחת לעיניים אינם גזירת גורל – כיום ניתן לטפל בהם במהירות, ביעילות ובאופן בטוח, ללא צורך בניתוח, על ידי מילוי שקעים מתחת לעיניים בחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית. לטיפול הקטן של מילוי שקעים מתחת לעיניים יש אפקט גדול, כפי שתחושו מתגובות הסובבים תוך זמן קצר. הפנים נראות באחת צעירות, רעננות ומוארות יותר, והכל בזכות טיפול קצר ונוח.

הקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'ק – מילוי שקעים מתחת לעיניים לנשים ולגברים בתל אביב:

03-5274023 או 03-5292196

איך נוצרים העיגולים השחורים מתחת לעיניים?

יש מספר סיבות להיווצרותן של שקעים ועיגולים שחורים מתחת לעיניים, למשל: אותות הזמן שמעמיקים את השקע הטבעי באזור זה, או אפילו מבנה העין השקוע שעמו נולדנו. מתחת לעיניים שלנו מצוי עור דק, שמאחורי כלי דם רבים. כשאנו צעירים, צבעם של כלי הדם נסתר הודות לכך שהפנים והעור מוצקים יותר. אך עם הזמן העור מאבד את נפחו וגמישותו, אזור הלחי העליונה צונח אף הוא, וכך העור באזור זה הופך יותר דק, ויותר שקוף, כך שהוורידים התכלכלים שמתחתיו משווים לו גוון כהה יותר. גורמים שונים כמו היריון, פיגמנטציה וכו' משפיעים גם הם על היווצרות העיגולים השחורים סביב העיניים.

יש פתרון: מילוי שקעים מתחת לעיניים על ידי הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלורונית)

חומצה היאלורונית היא חומר המצוי בגוף, שאחד מתפקידיו הוא שמירה על הלחות והגמישות בעור. בעקבות פיתוחן של דרכים חדשות להפקת חומצה היאלורונית, היא הפכה לחומר מילוי, העלמת קמטים, הצערת עור ופיסול פנים פופולרי, ואין זה מפתיע: זהו חומר בטוח, טבעי, המזין ומעודד לחות טבעית בעור (זהו אחד המרכיבים המשמשים גם בייצור טיפות לעיניים יבשות), המחדש ומרענן את רקמת העור. כל זאת תוך השגת מראה טבעי ולא מלאכותי.  החומצה ההיאלורונית משמשת לטיפולים אסתטיים רבים לעיצוב ופיסול הפנים, בהם למילוי שקעים מתחת לעיניים.

טיפול בטוח וידידותי

כל חומרי המילוי המבוססים על חומצה היאלורונית בהם משתמשת ד"ר אטרי (כמו ג'ובידרם, רסטילן, רדיאס, בלוטרו, טאוסיאל וכו') הם איכותיים ועומדים בתקנים המחמירים של ארגוני הבריאות המובילים בעולם.

טיפול מהיר ופשוט, וללא צורך בהתאוששות

אם ישנן תופעות הלוואי הן לרוב נפיחות קלה ואדמומיות, לעתים כאב קל באזור הדקירה, החולפים תוך שעות או ימים בודדים.

תוצאות מיידיות למראה טבעי לאורך זמן

הזרקת חומרי המילוי היא טיפול קצר ומיידי. בשל השימוש בחומר טבעי המעשיר את העור בלחות, ממצק ושומר על האלסטיות שלו, התוצאה נראית טבעית ומרשימה, במהירות מפתיעה.

החומצה ההיאלורונית המשמשת למילוי שקעים מתחת לעיניים משפרת את מראה העור, ומעניקה נפח ולחות. התוצאות של טיפול זה נשמרות לאורך זמן רב, ויכולות להחזיק עד 3 שנים.

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת תור למילוי שקעים מתחת לעיניים והעלמת הכהות, התקשרו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם