מזותרפיה רפואה אסתטית

סקין בוסטר, הצערת העור ואנטיאייג'ינג

מזותרפיה: סקין בוסטר לחידוש עור הפנים (אנטיאייג'ינג) ונגד נשירת שיער

מזותרפיה אסתטית היא טכניקה מיוחדת בתחום האנטיאייג'ינג והצערת העור, המספקת טיפול תחליפי להזרקת חומרי מילוי פרטנית לכל קמט וקמט קיים. זהו למעשה "סקין בוסטר": סדרת טיפולים קצרה המתמקדת בהחדרת לחות, חומצה היאלורונית ותמציות טבעיות לשכבות העמוקות של העור, ועל ידי כך מעוררת, מחדשת ומרעננת את כל עור הפנים, לקבלת מראה זוהר, טבעי, צעיר וקורן של עור אלסטי וחלק, לפרק זמן ארוך יותר, וללא ניתוח.

מזותרפיה לשיער מסייעת בעצירת נשירת השערות, חיזוק זקיקי השיער ועידוד צמיחה מחודשת.

הטכניקה המיוחדת של מזותרפיה על יתרונותיה הרבים נוחלת הצלחה בתחומים רפואיים ואסתטיים שונים: מטיפול בפציעות ספורט, דרך הצערת עור והחלקתו בפנים ובצוואר וטיפולי מזותרפיה נגד נשירת שיער, וכלה בטיפולים דרמטולוגים.

הקליניקה לרפואה אסתטית בראשות ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם להכיר את יתרונותיהם של טיפולי מזותרפיה לעור בריא וצעיר, כמו גם את טיפולי המזותרפיה נגד נשירת שיער לגברים ולנשים.

יתרונות ופירוט שימושי השיטה:

• מראה טבעי לגמרי

• בריאות, לחות, אלסטיות כבר מהשכבות העמוקות של העור

• שיקום השכבות התת עוריות – טיפול עומק להצערת העור

• החלקת קמטוטים ושיפור מרקם העור ומראהו על ידי חידושו

• שימוש בסקין בוסטרים איכותיים ובטוחים, דוגמת רסטילן סקינבוסטרס

• תוצאות מרשימות הנשמרות לאורך זמן רב יותר

• טיפולי אנטיאייג'ינג במזותרפיה גם לצוואר ולאזור המחשוף

• טיפולי מזותרפיה לנשירת שיער, לגברים ולנשים

להזמנת תור לייעוץ אודות טיפולי מזותרפיה, התקשרו לקליניקה לרפואה אסתטית בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196

מהי מזותרפיה?

מזותרפיה, המכונה לעתים סקין בוסטר, היא טכניקה רפואית הקרויה על שם שכבת המזו-דרמיס. הרעיון מאחוריה הוא להחדיר את הטיפול לעומק העור, לשכבות התת עוריות העמוקות, כדי שיתפשט משם אל פני העור החיצוניים, תוך יצירת עור בריא, לח, אלסטי, מוצק וחלק יותר מפני השטח ועד לעומקו, באופן אפקטיבי, שתוצאותיו נראות לאורך זמן רב יותר.

סקין בוסטר לעור הפנים, הצוואר והמחשוף כולל ויטמינים, מינרלים ועוד, וכן חומצה היאלורונית המופקת בתהליך ייחודי – אותו חומר טבעי השומר על הלחות והאלסטיות של עורנו, שעם הירידה באיכותו ובכמותו בבגרותנו נפגם גם מראה העור. הסקין בוסטר משיב את החומצה ההיאלורונית לגוף ומעודד ספיחת מים ושימור הלחות בעור, וכך מושג מחדש המראה היפה של העור הצעיר. החומרים נספגים בעור במרוצת הזמן, והינם בטוחים לשימוש, ומבטיחים מראה טבעי.

לרוב מדובר בשניים עד ארבעה טיפולים. בשל השימוש בחומרים איכותיים, המוזרקים בקפדנות על ידי רופאה מקצועית, הסיכוי לתופעות לוואי קטן מאוד – אלו עשויות להיות אדמומיות ונפיחות קלה לזמן קצר לאחר ההזרקה.

ביצוע סקין בוסטר כבר בגיל צעיר יחסית, כמו 30, יוכל לדחות את היווצרות הקמטים כטיפול מניעתי. ניתן גם לשלב מזותרפיה בטיפולי העלמת קמטים כדי לחזק ולשקם את העור עבור תוצאות מרשימות ואפקטיביות יותר.

מזותרפיה לנשירת שיער

ד"ר אטרי צ'אק מציעה לנצל את יכולותיה ומעלותיה של המזותרפיה גם לטיפול בבעיות נשירת שיער. מזותרפיה לנשירת שיער לגברים ולנשים כולל סדרה של הזרקת קוקטייל חומרים מיוחד של מינרלים, ויטמינים ותמציות נוספות לקרקפת, המשמר ומחזק את שורשי השיער ואף מעודד את צמיחתו מחדש.

מזותרפיה לשיער מאפשרת להילחם בנשירת השיער בטיפול קל, נטול תופעות לוואי, בטוח וקצר.

לכולנו מגיע מראה נפלא, בריא וצעיר, הניכר בפנים זוהרות ובשיער מלא.

לייעוץ אודות טיפולי מזותרפיה לשיער ולפנים, לצוואר ולמחשוף (סקין בוסטר), התקשרו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם