מזותרפיה לשיער HairCare

לשיער מלא וחזק יותר

מזותרפיה לשיער HairCare – לשיער מלא וחזק יותר

• סובלים מאלופציה או מנשירת שיער מוגברת?

• שיטת המזותרפיה מציעה פתרון לחיזוק ולשימור זקיקי השיער הקיימים, לצד עידוד צמיחת שיער חדש, בסדרה קצרה של טיפולים המבוצעים על ידי רופאה מוסמכת.

בקליניקה לרפואה אסתטית של ד"ר אטרי צ'אק בתל אביב ניתנים טיפולים מקצועיים ואיכותיים של מזותרפיה לנשירת שיער באמצעות HairCare מבית REVITACARE, צרפת – פורמולה ייחודית המשלבת רכיבים טבעיים ובראשם חומצה היאלורונית, המטפלת באופן אפקטיבי בבעיות שיער שונות: מנשירת שיער וקשקשים ועד להחזרת החיות, הרכות והברק לשיער.

רוצים שיער מלא, חזק, בריא ויפה? לטיפולי מזותרפיה לשיער HairCare בתל אביב, חייגו: 03-5274023 או 03-5292196

HairCare מבית REVITACARE 

REVITACARE הינה חברה צרפתית, המתמחה במחקר, בייצור ובפיתוח של פורמולות אנטיאייג'ינג ומזותרפיה. מוצרי החברה נמכרים ביותר מ-40 מדינות, בזכות האיכות, האפקטיביות והבטיחות של מוצריה השונים – תולדה של מחקר ארוך ומעמיק בתחום האסתטיקה הרפואית.

HairCare של REVITACARE, טיפול מזותרפיה לשיער זוכה פרס עולמי ל"מוצר השיער הטוב ביותר "בשנת 2014, מבוסס בראש ובראשונה על חומצה היאלורונית. מרכיב זה מצוי באופן טבעי בתאי העור של גוף האדם, ולו תפקיד חשוב בשמירת וביצירת לחות, כמו גם להתפתחות וליצירת תאים בריאים בעור ובשיער. אי לכך הפכה החומצה ההיאלורונית לשם דבר בתחום האסתטיקה הרפואית בשנים האחרונות, בהיותה חומר טבעי, בטוח ואפקטיבי לטיפולים אסתטיים לגברים ולנשים כגון עיצוב שפתיים, מילוי קמטים סטטיים (שבהם בוטוקס אינו יכול לטפל), הצערת עור הפנים ומזותרפיה לעור ולשיער.

החומצה ההיאלורונית משולבת עם מרכיבים פעילים טבעיים נוספים בפורמולת HairCare הייחודית, המספקת טיפול מזותרפיה מעורר, ממריץ, מזין ומלחח: מזותרפיית HairCare נגד נשירת שיער מפחיתה נשירה, מחייה את זקיקי השיער, מגרה ומעודדת צמיחת שיער חדשה, מספקת הזנה ולחות לקרקפת, ואף תורמת למניעת שובם של קשקשים ולהשבתם של הרכות, הנפח, החיות, החוזק והבריאות לשיער.

איך מתבצעת מזותרפיה לשיער? 

מזותרפיה לשיער מבוצעת באותה שיטה כמו "סקין בוסטר" (מזותרפיה לעור): על ידי החדרת חומרי הטיפול (HairCare במקרה הזה) פנימה, לשכבות המזו-דרמיס העמוקות, כדי ליצור תהליך שיבריא את השיער והקרקפת מבפנים חוצה, עד לקצוות השערות. החדרת הטיפול לעומק מבטיחה טיפול אפקטיבי יותר, בה החומרים המזינים (ויטמינים, חומצה היאלורונית, מינרלים, חומצות אמינו ועוד) יוצרים שינוי תת עורי של ממש, ולא רק טיפול קוסמטי קצר מועד על פני השטח.

מזותרפיית HairCare מוזרקת אל עור הקרקפת על ידי ד"ר אטרי צ'אק, רופאה בעלת ניסיון רב וידע מעמיק בתחום האסתטיקה הרפואית, המתאימה את המינון, משך סדרת הטיפולים ואזורי ההזרקה באופן אישי למצבו של כל מטופל ומטופלת. הטיפול הינו קצר ואינו כרוך בכאבים.

למי מתאים הטיפול?

HairCare מבית REVITACARE מתאים הן לגברים והן לנשים, הסובלים מנשירת שיער, אלופציה או שיער שביר וחלש, אך לא כשכבר ישנה קרחת מוגמרת – מכיוון שיש צורך בשורשי שיער קיים כדי לחזקן ולעודד צמיחה.

למידע נוסף ולקביעת תור לייעוץ ולביצוע מזותרפיה לשיער עם HairCair, צרו עמנו קשר: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם