הלבנת שיניים במרכז – שיניים צחורות, יפות ובריאות

במוקד הפנים ניצב החיוך שלנו. אותו חיוך שבכוחו להאיר את הפרצוף כולו, לפתוח דלתות, להרשים ולהקסים – והכל הודות לפעולה בסיסית של השפתיים, החושפת 2 שורות של שיניים צחורות.

מעוניינים לשפר את החיוך, שתלאות הזמן והחיים הותירו בו את רישומן על צבע השיניים?

הקליניקה של רופאת השיניים הוותיקה ד"ר אטרי צ'אק מציעה מגוון טיפולי הלבנת שיניים במרכז, בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת. היד המקצועית, הניסיון הרב, המיומנות והשילוב בין רפואת שיניים לרפואה אסתטית מבטיחים טיפולי הלבנת שיניים במרכז איכותיים יותר, עם אפקט מרשים לטווח הרחוק, וללא שום פשרות על בריאות וחוזק השיניים.

למידע נוסף אודות טיפולי הלבנת שיניים במרכז אצל ד"ר אטרי צ'אק:

03-5274023 או 03-5292196

מה גורם לאובדן לובן השיניים?

• הזמן – השפעת כל גורמי החיים, האכילה וכו' על השיניים בעבור השנים

• הרגלי תזונה – צריכה של מזון עם פיגמנטים עזים כמו יין אדום, קפה, צבעי מאכל וכו'

• צריכת תרופות מסוימות וכימיקלים שונים

• גנטיקה – אם נולדתם מלכתחילה עם שיניים שקופות ודקות

• הרגלים – אי הקפדה על צחצוח ושיננית, למשל

• שחיקה וטראומה לשן

• עישון וניקוטין

איך מחזירים את הצבע הלבן לשיניים?

חשוב קודם כל להבין שיש יותר מדרך טיפול אחת, ולא כל אחת מתאימה לכל מטופל. לכן בבחירת קליניקה לביצוע הבהרת שיניים במרכז מומלץ לבחור אך ורק ברופא שיניים מקצועי, שיוכל קודם כל לבדוק את השיניים, לאבחן את מצבן ולהסיק מכך איזה טיפול הבהרת שיניים (או טיפול אחר כדוגמת ציפוי חרסינה, במידת הצורך) ייתן את התוצאה המוצלחת ביותר, תוך שמירה על בריאות וחוזק השן.

ישנם כמה שיטות הלבנת שיניים, המבוצעות בקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק – הלבנת שיניים במרכז:

הלבנת שיניים מהירה: משיחת חומר מלבין על השיניים (וחומר הגנה על חניכיים) והקרנתו בתאורת אולטרה-כחול. זהו טיפול מהיר (כשעה וחצי), עם היתכנות לרגישות קלה בזמן הטיפול ועד יומיים אחרי.

הלבנת שיניים בסד מותאם אישית: יצירת סד מסיליקון על פי תבנית השיניים של המטופל, המסופק ללקוח עם מזרקים וחומר מלבין לביצוע הלבנת השיניים בבית – בעת השינה, במשך כשבועיים. ניתן לעשות בסד שימוש חוזר עתידי אם רוצים.

טיפולי הלבנת שן בודדת: במקרה של טראומה לשן או בעיה רפואית בה שבגללה שונה הגוון. הטיפול מותאם לשן לפי אבחון הבעיה/טראומה בשן.

ציפוי חרסינה לשיניים: אלטרנטיבה לטיפול הלבנת שיניים במרכז, במידה והאבחון הוא שהלבנה רגילה לא תהיה אפקטיבית מספיק. הציפוי יוצר שיניים צחורות יפות, וגם מאפשר לסגור רווחים וליצור מראה שיניים סימטרי יותר.

הלבנת שיניים במרכז אצל ד"ר אטרי צ'אק

בבריאות השיניים אסור להתפשר. לכן גם טיפול קוסמטי כמו ביצוע הלבנת שיניים במרכז צריך להתבצע במרפאת שיניים מקצועית, אמינה ואיכותית. ד"ר אטרי צ'אק מפעילה בבית הרופאים בתל אביב הן מרפאת שיניים והן קליניקה לאסתטיקה רפואית, ששילובן יחדיו יוצר את המקום המושלם לביצוע טיפולים לעיצוב החיוך ולשיפורו – הן הלבנת שיניים או ציפוי חרסינה לשיניים והן מילוי שפתיים ועיצוב סנטר, הכל במקום אחד.

לקביעת תור לאבחון ולביצוע הלבנת שיניים במרכז, התקשרו: 03-5274023 או 03-5292196