אודות המרפאה

קליניקה לאסתטיקה רפואית של הפנים והשיניים

אודות המרפאה

המרפאה לאסתטיקה רפואית של הפנים והשיניים של ד"ר אטרי נמצאת במיקום מרכזי בלב תל אביב, בבית הרופאים הראשון והוותיק שברחוב ריינס.
נגישות קלה ונוחה למגיעים בתחבורה ציבורית, חניה בחינם בבניין, למגיעים ברכבים פרטיים. עבירוּת מתאימה לנכים עם כסא גלגלים. המרפאה מצוידת במיטב הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום, ובין היתר כוללת מכשיר רנטגן לצילומים פנורמיים, רנטגן דיגיטלי, מצלמה אינטרא אוראלית, גז צחוק לטיפול בילדים, בחרדות וכדומה. המרפאה עובדת עם מעבדת בוטיק, וטכנאי שיניים אומן צמוד. במרפאה משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק היום, הן בתחום הדנטלי, והן בתחום אסתטיקת הפנים.

0
השתלמויות בתחום
0
לקוחות מרוצים
0
עובדים פעילים במרפאה
0
שנות ניסיון
Icon

מה אומרים הלקוחות שלנו

הגעתי לד"ר אטרי בגלל חבר שמטופל במרפאת השיניים והמליץ בחום לאחר שעבר השתלות שיניים במרפאה. בדרך כלל אני חושש מהמלצות שכאלו, אבל ראיתי את השיניים החדשות שעשה והחלטתי להגיע גם לבדיקה. בסופו של דבר התחלתי בטיפול ואני מאוד מרוצה מהתהליך ומהשתלים החדשים שלי.

אהרון כץ

ד"ר אטרי מסייעת לי לשמור על יופי טבעי לאורך זמן. היחס והמקצועיות שלה הם נהדרים. כיף להגיע לטיפולים וכיף לקבל מחמאות כל פעם מחדש אחרי טיפול.

קרן שמרלינג

אני מגיע לד"ר אטרי מזה זמן ממושך ואף הבאתי חברות שהפכו ללקוחות קבועות. אנחנו קובעות תורים רצופים והטיפול אצלנו הוא מפגש חברתי ומשם אנו ממשיכות לבית הקפה הקרוב. ד"ר אטרי היא מקצוענית בעלת יד מעולה. המחמאות של בן הזוג והחברים הן האישור הסופי לעבודה המצויינת שלה.

אביבה גולן