מתיחת פנים רפואה אסתטית

להשיג מראה צעיר, רענן וטבעי

מתיחת פנים ללא ניתוח: אפקט מרשים בהליכים קצרים ונטולי כאבים

היום כבר אין צורך לעבור ניתוח כירורגי פולשני של מתיחת פנים כדי להשיג פנים מתוחות ומראה צעיר יותר, חלק מקמטים. תחום הרפואה האסתטית מציע מגוון חידושים להצערת העור, לפיסול פנים ולמתיחתם, המספקים תוצאות טבעיות למראה, מרשימות ומהירות, ללא ניתוח, ללא חתכים, וללא צורך בהתאוששות או בתקופת החלמה.

בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי למתיחת פנים ללא ניתוח, אם באמצעות הזרקת חומרי מילוי קמטים, חומצה היאלורונית ובוטוקס, ואם על ידי השיטה החדשנית של מתיחת פנים בחוטים נמסים (סופט פייס ליפטינג – Soft face lifting). הטיפולים מבוצעים על ידי רופאה מקצועית, מנוסה ומוסמכת, ומיועדים הן לנשים והן לגברים – לכל מי שרוצה ליהנות ממראה פנים צעיר יותר, אטרקטיבי, רענן ומוצק.

המראה עליו חלמתם נמצא בהישג ידכם!

להזמנת תור עבור טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים,  חייגו: 03-5274023 או 03-5292196

מתיחת פנים בחוטים נמסים

לנשים ולגברים שמעוניינים במתיחת פנים אך אינם רוצים ניתוח, מתיחת פנים בחוטים נמסים מספקת טיפול אפקטיבי יותר מהזרקות חומרי מילוי קמטים, גם אם פחות מניתוח כירורגי. מנגד, יש לטיפול אסתטי בחוטים נמסים יתרונות משלו מול האופציה הכירורגית, למשל היעדר הכאב והטראומה לעור, משכו הקצר של הטיפול, התוצאות המיידיות, כמו גם החזרה המהירה לשגרה. מתיחת פנים בחוטים נמסים מאפשרת גם לתיקוני א-סימטריה קלים בפנים. עם זאת, יש לשים לב שאין מדובר בתוצאות קבועות, אלא מתיחת פנים זמנית, המחזיקה לשנה-שנה וחצי (אך ניתן לחזור על הטיפול שוב).

איך זה עובד?

מתיחת פנים בחוטים נמסים (או "סופט פייס ליפטינג") עושה שימוש בחוטים מיוחדים ודקיקים, המוחדרים באמצעות מחט לתוך העור, ובעזרת מתיחתם וקשירתם הפנים "נמתחות". החוטים מאפשרים החלקה של הצוואר, סנטר, המצח ועוד, טיפול גם בקמטי הבעה, הרמת אזור הגבות, מיצוק עור הפנים וכו'. החוטים מתפרקים לאטם עד שהם נמסים כליל בעור. חוטים נמסים של המותגים המובילים (כמו מירקו, FineLift וסילואט סופט) מיועדים גם לגרום בעת ספיגתם בעור לעידוד ייצור הקולגן הטבעי בו, ובכך משפרים את גמישות עור הפנים ומראהו גם לאחר היעלמם.

ד"ר אטרי צ'אק מבצעת מתיחת פנים בחוטים לגברים ולנשים בעזרת חוטים נמסים של החברות המובילות בתחום בעולם, שהינם בטוחים ובריאים לשימוש (באישור משרד הבריאות), ומבטיחים תוצאות מצוינות במינימום תופעות לוואי.

לייעוץ אודות מתיחת פנים בחוטים נמסים, התקשרו לקליניקה לאסתטיקה רפואית בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196

מתיחת פנים ופיסול פנים בהזרקת חומרי מילוי

מתיחת פנים זמנית ניתן לבצע גם בעזרת הזרקת חומרי מילוי: חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית עבור הקמטים הסטטיים, והזרקות בוטוקס עבור הקמטים הדינמיים (קמטי ההבעה). ניתן גם לשלב טיפולי מזותרפיה (סקין בוסטר) לחידוש ולמיצוק העור, וליהנות מאפקט מרשים המחייה את עור הפנים, מחליק את הקמטים ומשווה מראה צעיר וזוהר גם יחד.

גם טיפולים אלו מבוצעים בקליניקה אך ורק עם חומרי מילוי איכותיים, שקיבלו את אישורי משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA האמריקאי או ה-CE האירופאי. למשל: בוטוקס, רסטילן, ג'ובידרם, טאוסיאל, רדיאס, בלוטרו וסטילאג'.

ללא ניתוח, ללא כאבים: למתיחת פנים בחוטים נמסים ו/או בהזרקת חומרי מילוי, חייגו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם