הלבנת שיניים רפואת שיניים אסתטית

הדרך לחיוך מושלם, אסתטי ונקי מתחילה בקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק

הלבנת שיניים – שיניים צחורות לחיוך מושלם

חיוך יפה פותח דלתות, מעודד תקשורת, יוצר רושם ראשוני חיובי, מושך תשומת לב ומאיר את כל הפנים בפעולה פשוטה אחת.
אך לעתים החיוך שלנו זקוק לעזרה חיצונית: הזמן וגורמים שונים כגון עישון, אבנית (המצויה במי השתייה), קפאין, תרופות וכו', משפיעים על צבען של השיניים, מכתימים אותן, או הופכים את הגוון הלבן היפה לצהבהב או לאפרפר. בעזרת טיפולי הלבנת שיניים ניתן להשיב להן את הגוון הצח ליצירת חיוך רחב, גאה ומרשים.

הלבנת שיניים איכותית מחייבת אבחון וטיפול במרפאת שיניים מקצועית בלבד

ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם לחדש ולשדרג את החיוך שלכם בשיניים צחורות ויפות על ידי טיפולי הלבנת שיניים בשיטות הבהרה והלבנה שונות.

השילוב בין קליניקה לאסתטיקה רפואית ומרפאת שיניים מקצועית מאפשר אבחון מדויק של מצב השיניים והתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורן באופן אישי ויעיל לכל מטופל, כולל מתן שירותים משלימים (שיננית לטיפול באבנית, למשל, כדי להכין את השיניים לטיפולי ההלבנה). הטיפול המקצועי בידי מומחה מבטיח תוצאות טובות יותר, שגם מטיבות עם מראה החיוך וגם שומרות על בריאות השיניים.

מעוניינים בחיוך המושלם?

קבעו פגישת אבחון והלבנת שיניים ברמפאה של ד"ר צ'אק אטרי: 03-5274023 או 03-5292196

סוגי הלבנת שיניים המבוצעים בקליניקה:

הלבנת שיניים מהירה במקום, על ידי תאורה כחולה:

שיטה מהירה (כשעה וחצי), לקבלת תוצאות מיידיות של הבהרת גוון השיניים ברמה של עד 3 דרגות, בפיקוח רפואי צמוד.

התהליך מתחיל בבדיקת חלל הפה (שיניים וחניכיים) על ידי רופאת שיניים, כדי לוודא שהטיפול אכן מתאים לפציינט ולגלות אם יש בעיות קודמות שדורשות טיפול – למשל, חורים בשיניים או צורך בטיפול שיננית מקדים. במידה וניתן להתחיל בטיפול הלבנת השיניים עצמו, ימרחו חומר הגנה על החניכיים וחומר מלבין על השיניים, שיישומו יואץ על ידי הקרנה באור אולטרה כחול מיוחד.

תופעות לוואי: יש סיכוי לרגישות במהלך ולעתים גם בשעות הספורות עד יומיים אחרי.

הלבנת שיניים באמצעות סד בתבנית בהתאמה אישית:

זהו תהליך הלבנת שיניים המבוצע בבית הפציינט על ידו, בשעות הנוחות לו – לאחר שהפציינט עבר התאמה של הערכה וקיבל הסברים מקיפים כיצד להשתמש בה, הוא יכול גם לבצע טיפולים חוזרים באופן עצמאי אם מתעורר בעתיד צורך בהלבנה נוספת.

הטיפול מתחיל בפגישה בקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק, בה נבדק מצבם של החניכיים והשיניים, כדי לבדוק שטיפול זה מתאים ללקוח וכדי ליצור תבנית מיוחדת ואישית של מבנה שיני הפציינט. על פי הבדיקה מיוצרים סדים מסיליקון המתלבשים באופן מושלם על מבנה השיניים האישי. לאחר שהמטופל קיבל את הסדים האישיים, המזרקים וחומר ההלבנה, כמו גם הדרכה לשימוש בהם, הוא מרכיב את הסדים עם החומר מדי יום למספר שעות (ניתן להרכבה בלילה עד שקמים בבוקר) במשך תקופה של עד כשבועיים.

טיפול ממוקד עבור שן אחת (הלבנת שן לא ויטאלית):

לעתים חיוך יפה וצחור מופרע על ידי שן אחת או שניים בעלות גוון שונה. במקרה כזה, הלבנת שיניים סטנדרטית לכל השיניים לא תואיל, מכיוון שמדובר בהפרעה רפואית באותה שן בודדת (דוגמת מכה שחטפה, טיפול רפואי שבוצע בשן כגון טיפול שורש או סתימה וכו'), ודרוש לה טיפול ממוקד.

במקרה שכזה ישנה חשיבות מכופלת לטיפול אצל רופאת שיניים מוסמכת – מכיוון שהפתרון מחייב אבחון מקצועי מקדים ולעתים גם ביצוע טיפול שיניים רפואי (כדוגמת טיפול שורש) לפני הלבנת השן או ציפוי חרסינה צחור לחידוש הגוון היפה.

התחילו לחייך בפה מלא!

לקביעת תור ולייעוץ אודות טיפול הלבנת שיניים, חייגו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם