בוטוקס רפואה אסתטית

הבוטוקס הוא החומר הכי מפורסם בפיסול פנים ומילוי קמטים

הזרקות בוטוקס – הנשק הסודי שלכם להעלמת הקמטים

הבוטוקס נכנס לתחום הרפואה האסתטית בתחילת שנות ה-2000, והפך עד מהרה ללהיט כלל עולמי, ולחומר העלמת הקמטים המפורסם ביותר. זאת הודות למהפכה האדירה שהבוטוקס חולל בתחום פיסול הפנים והצערתן ומילוי הקמטים – לפתע כבר לא היה צורך בהליך פולשני של ניתוח כדי למחוק את רישומי הזמן מהפנים, אלא רק טיפול קצר של פחות מחצי שעה שתוצאותיו מהירות.

עם זאת, הזרקות בוטוקס אינן הפתרון לכל סוגי הקמטים, וכיום יש לצדן חומרים אחרים ואפשרויות אחרות, כדוגמת חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית או קולגן, מזותרפיה ואף פיסול פנים באמצעות חוטים נספגים. לכן חשוב לפנות לקליניקה לאסתטיקה רפואית לצורך אבחון וייעוץ, בהם תבחן הרופאה את מצב הפנים ותוכל להמליץ על הטיפול הטוב ביותר עבורכם, או אף שילוב של טיפולים, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר למראה צעיר, טבעי ומרשים – ולא פחות חשוב, לעשות זאת בצורה בטוחה, שתשמור על בריאותכם.

חושבים על הזרקות בוטוקס וטיפולי העלמת קמטים?

ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם לקליניקה לרפואה אסתטית בתל אביב, לאבחון ולייעוץ מקצועי ולקבלת טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים.

לקביעת פגישה, חייגו: 03-5274023 או 03-5292196

מהו בעצם בוטוקס?

בוטוקס הוא שמו המסחרי של פרוטאין מטוהר העשוי מבוטולינום טוקסין, המופק מרעלן של בקטריה האחראית למחלת הבוטוליזם. כמשתמע משמו המלא, הוא רעיל במינונים גדולים, אך בצורתו לשימוש אסתטי, במינון זעיר ובטיפול נכון יש לו שלל שימושים – הן ברפואה אסתטית והן ברפואה מן המניין. בתחום הרפואה הקלינית משתמשים בבוטוקס, בין השאר, לטיפול במיגרנות ובהזעת יתר.

בוטוקס לטיפול בהחלקת קמטים דינמיים

בתחום הרפואה האסתטית, הזרקות בוטוקס משמשות למילוי קמטים דינמיים – המכונים גם קמטי הבעה. זאת מכיוון שהם נוצרו על ידי תנועה – דינמיקה – של שרירי הפנים, כשאנו יוצרים הבעות פנים: למשל, מכווצים את המצח, או מחייכים. כל הבעה יוצרת קמט, אך כשהעור צעיר ומתוח הוא אלסטי מספיק כדי להעלים אותם בתום ההבעה. עם השנים, כשהעור הופך רפוי, דק ויבש יותר, ההבעות מתחילות להשאיר את עקבותיהן והקמטים הופכים יותר ויותר ברורים על פני העור.

הדרך להעלים קמט הבעה כמו קמטי המצח היא באמצעות עצירת התנועה היוצרת אותם. הזרקות בוטוקס מחדירה כמות זעירה של החומר אל שריר ההבעה, המחלישה או הופכת אותו לסטטי, כך שהקמטים הדינמיים נעלמים. התוצאות מחזיקות לטווח של כארבעה חודשים, מקסימום חצי שנה.

יש לשים לב כי קמטים שאינם קמטי הבעה דינמיים, כלומר, קמטים סטטיים שאינם קשורים לתנועת שריר אלא רק להזדקנות העור, אינם ניתנים לטיפול על ידי הזרקות בוטוקס – אך ד"ר אטרי תשמח להמליץ לכם על טיפולים וחומרי מילוי אלטרנטיביים (למשל, על בסיס חומצה היאלורונית) כדי לטפל במילוי קמטים אלו, דוגמת רסטילן, רדיאס, ג'ובידרם, טאוסיאל, בלוטרו וסטילאג'.

קמטי ההבעה המומלצים לטיפול בעזרת הזרקות בוטוקס הינם בעיקר הקמטים הדינמיים במצח ובין הגבות.

טיפולי בוטוקס לגברים ולנשים על ידי ד"ר אטרי צ'אק

את הפגישה נתחיל עם הציפיות והרצונות שלכם מהטיפול, אבחון, בדיקת הרקע הרפואי, ולאחריהם התאמת הטיפול הנכון – אם הזרקות בוטוקס לקמטי ההבעה, ואם שימוש בחומרי מילוי אחרים או טיפולים כגון חוטים נמסים ואחרים.

הזרקת בוטוקס אורכת לרוב פחות מ-20 דקות. התוצאות אינן מופיעות מיד, כי אם בחלוף מספר ימים. הן מחזיקות, כאמור, לארבעה חודשים לרוב, ובכל מקרה ללא יותר מחצי שנה. ניתן לחזור על הטיפול מדי מספר חודשים כדי לחדשו.

למידע נוסף אודות מילוי והעלמת קמטים בבוטוקס ובחומצה היאלורונית,  צרו עמנו קשר:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם