ציפוי חרסינה רפואת שיניים אסתטית

הרכבת ציפוי על חלקן החיצוני של השיניים בדמות שכבת חרסינה דקה כקליפה

ציפוי חרסינה לשיניים  למינייט – יישור, תיקון, עיצוב והלבנה בפתרון אחד לחיוך מושלם

החיוך הוא האמצעי הטוב ביותר להפיח חיים וקסם בפניו של אדם, הוא כרטיס הביקור שלנו – ומי אינו רוצה חיוך יפה, החושף שיניים ישרות, צחות כשלג, נטולות פגמים ורווחים במראה מושלם?

השגת החיוך המיוחל אינה בהכרח משימה קשה ומורכבת, הכרוכה בטיפולים מפרכים ורבים. זאת הודות לשיטה של שדרוג החיוך בעזרת ציפוי חרסינה ( למינט / למינייט, Lumineers, לומינירס) לשיניים, הפותרת מגוון בעיות אסתטיות בשיניים בעת ובעונה אחת:

• הלבנת השיניים – פתרון לשיניים צהובות או אפורות, כמו גם לשיניים בודדות בגוון אחר

• השלמת והארכת שיניים שבורות, עקומות או פגומות למראה

• סגירת רווחים בין שיניים או התגברות על מראה צפוף מדי של השיניים

ציפוי חרסינה לשיניים בעצם מעצב מחדש את החיוך בפתרון שמרני אחד, במקום ביצוען של מספר טיפולים אורטודונטים נפרדים: הרכבת ציפוי על חלקן החיצוני של השיניים בדמות שכבת חרסינה דקה כקליפה, לאחר (אם יש צורך בכך) השחזה קלה ומינימלית של חומר השן.

יש המכנים את התוצר הסופי "חיוך הוליוודי" Hollywood smile / Hollywood smile veneers / Hollywood smile lumineers.

ניתן להמשיך לצחצח את השיניים גם עם ציפוי חרסינה לשיניים, וכן להשתמש בחוט דנטלי. יש, כמובן, לומר שפתרון זה אינו מתאים כשישנן בעיות אסתטיות חמורות מאוד, המחייבות יישור שיניים רפואי בשיטה המוכרת, או בעיות שיניים חריגות המפריעות לביצוע התהליך. על כן דרושה אבחנה מקצועית של רופאת שיניים, היכולה להעריך מניסיונה את מידת ההצלחה של הטיפול והשפעותיו על בריאות השיניים.

פתרון מיטבי בהתאמה על ידי רופאת שיניים מנוסה ומוסמכת

גם בטיפולים אסתטיים לאזור הפה, כגון ציפוי חרסינה לשיניים, חשוב להקפיד על טיפול מקצועי שישמור על בריאות הפה, החניכיים והשיניים – וזאת על ידי פנייה לרופא שיניים מוסמך.

ד"ר אטרי צ'אק הינה רופאת שיניים בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנה ברפואת שיניים כולל כירורגיית שיניים, המתמחה גם בביצוע טיפולים אסתטיקה רפואית לאזור הפה והפנים. בזכות הניסיון הרב, המומחיות בתחום, הציוד המתקדם והצוות הרפואי המלא (כולל שיננית, אנדודונט ועוד), בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק תזכו לטיפול איכותי ומקצועי שיעניק לכם חיוך נהדר, שהינו גם יפה וגם בריא.

החיוך המושלם בהישג ידכם!

התקשרו עכשיו לקביעת תור לציפוי חרסינה לשיניים בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196

ציפוי חרסינה למינייט לשיניים – איך זה עובד?

התהליך מתחיל בפגישה לצורך בדיקה ואבחון מצב השיניים, כדי להבין האם אכן הטיפול מתאים למצב שיניו של המטופל, או שיש צורך בפתרונות חלופיים שיוצעו למטופל, והאם נדרשים טיפולי שיניים נוספים לפני ביצוע ציפוי חרסינה לשיניים. כמו כן האבחון נועד להחליט האם נדרש ציפוי לכל השיניים או שניתן להסתפק בציפוי חלקי בלבד לשיניים בעייתיות מסוימות. לעתים קרובות יהיה כדאי להקדים ולבצע הלבנת שיניים מקצועית על מנת שתשמש כבסיס ראשוני למצע לציפוי הדקיק בעל השקיפות החלקית, במיוחד אם הוא מכסה רק חלק מהשיניים.

במידה ונקבע כי זוהי דרך הטיפול האידיאלית לעיצוב השן וכי ניתן להתחיל בתהליך, יקבל המטופל הסבר מקיף על תהליך ציפוי השיניים בחרסינה.

הטיפול הראשון לציפוי חרסינה לשיניים כולל השחזה מינימלית של חומר השן, בשכבת האמייל בלבד, כדי ליצור מקום לציפוי אך ללא הסרה מעמיקה יותר שתגרום לרגישות יתר בשיניים. לאחר המדידות יוכנו הציפויים במעבדה תוך התאמה מדויקת לנתונים האישיים של כל פציינט. תיתכן רגישות לשתייה ולמזון חמים או קרים בין טיפול זה לבא אחריו.

בפגישה השנייה בקליניקה יוסרו הציפויים הזמנים לצורך מדידת ובדיקת התאמת הציפוי הקבוע – במידה והוא יאושר על ידי הפציינט יהיה ניתן להצמידו באופן קבוע אל השיניים.

לפרטים נוספים אודות ציפוי חרסינה לשיניים, צרו עמנו קשר בטלפון:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם