עיצוב סנטר רפואה אסתטית

לסנטר ולקו הלסת יש חשיבות מכרעת בעיצוב ובפיסול הפנים

עיצוב סנטר ללא ניתוח: לפנים מפוסלות במינימום מאמץ

על אף שתשומת לבנו תתרכז לרוב באיברי פנים בולטים כמו אף, עיניים ושפתיים, דווקא לסנטר ולקו הלסת יש חשיבות מכרעת בעיצוב ובפיסול הפנים: זהו חלק מהותי במסגרת של פנינו, בסימטריה שלהן וביצירת פרופיל מצודד, ומסגרת מתאימה, סימטרית ונאה תוחמת, מדגישה ומחמיאה למצוי בתוכה – השפתיים, וכמובן החיוך המושלם. לפעמים שינוי ועיצוב המסגרת הוא זה שמכניס לפרופורציה הנכונה את איברי הפנים, ומשנה את המראה הכללי באופן ניכר.

אם אינכם מרוצים מעיצוב הסנטר שלכם, או אם רואים עליו את השפעות הזמן והגיל, תחום הרפואה האסתטית נרתם לעזרתכם עם טיפולי עיצוב סנטר ללא ניתוח, בין אם כחלק מפיסול פנים כללי או מטיפולי הזרקות חומרי מילוי או בוטוקס למספר אזורים, או בהתמקדות ספציפית באזור זה של הפנים.

בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק תוכלו ליהנות מטיפולים אסתטיים לגברים ולנשים כאחד, כולל פיסול פנים ועיצוב סנטר בחומרי מילוי, בבוטוקס ובחוטים נעלמים, ליצירת מראה רענן, חלק, צעיר ואטרקטיבי, בדיוק כפי שרציתם.

לקביעת פגישת אבחון וייעוץ לפיסול פנים ו/או עיצוב סנטר בתל אביב, התקשרו למרפאה: 03-5274023 או 03-5292196

שיטות לעיצוב סנטר ולפיסולו

כמובן, ניתן לעצב את הסנטר באופן כירורגי, בניתוח. אולם ישנן שיטות שונות לעיצוב סנטר ללא ניתוח, המאפשרים התאוששות מהירה של האזור (בין שעות למספר ימים) עם מינימום סיכונים ותופעות לוואי.

לדוגמא, ניתן לבצע הזרקות בוטוקס (בוטולינום טוקסין) לשריר המאסטר לחיטוב ולעיצוב אזור הלסת – ההרפיה של השריר הופכת קו לסת מרובע לעדין ומחוטב יותר. ניתן לבצע עיצוב סנטר בהזרקת חומרי מילוי שונים, עם אלחוש מקומי קל ומהיר. טיפולים אלו הינם ללא כאבים וללא צורך בתקופת החלמה, ומבטיחים תוצאות מהירות באופן בטוח, בחומרי מילוי המאושרים על ידי משרד הבריאות.

התאמת הטיפול הנכון למטופל על ידי אשת מקצוע

מהי השיטה או חומר המילוי שיתנו את התוצאות הטובות ביותר עבורכם לפיסול פנים ועיצוב הסנטר?

על שאלה זו יש לענות באופן אישי – לכל גבר ואישה יש נתוני פנים אחרים, המצריכים התאמה מדויקת של הטיפול הנכון עבורם.

ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם אל הקליניקה לרפואה אסתטית ברחוב ריינס בתל אביב, שם יבדקו נתוניכם הפיזיים והרפואיים וישקלו לצד ציפיותיכם ורצונותיכם מהטיפול, ולאור כל אלו יבחר הטיפול הנכון עבורכם לעיצוב ולפיסול הסנטר וקו הלסת, כדי ליצור את המסגרת המושלמת לפנים ולחיוך היפה שלכם באופן שייראה טבעי, במראה נקי ובריא.

התקשרו עוד היום לקביעת תור לפגישה עם ד"ר אטרי צ'אק לקבלת ייעוץ מקצועי לעיצוב סנטר ללא ניתוח,

ולביצוע טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים- חייגו:

03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם