מחפשים הזרקת בוטוקס במרכז הארץ?

הקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק לשירותכם!

בטיפול קצר, מהיר ונטול כאבים מספקות הזרקות בוטוקס במרכז מראה צעיר וחלק יותר, תוך טשטוש קמטי ההבעה כבמעשה קסם. התוצאות המרשימות והזריזות של טיפולים אלו (לעומת ניתוחים פלסטיים מורכבים ופולשניים לטיפול באותם קמטים לפני עידן הבוטוקס) הפכו אותם לפופולריים בכל רחבי העולם, אולם כדי ליהנות ממלוא היכולות של חומר מילוי קמטים זה באופן אפקטיבי, טבעי, מרשים ונטול סיבוכים יש לפנות לאיש מקצוע מוסמך ומיומן בביצוע טיפולי בוטוקס במרכז. זאת מכיוון שעל אף הקלות למראית עין של טיפולי הזרקות הבוטוקס הרי שמדובר בהליך עדין ומדויק, המחייב היכרות וידע רחבים בתחומי הרפואה האסתטית, מילוי הקמטים והאנטומיה.

בקליניקה לאסתטיקה רפואית בהנהלתה של ד"ר אטרי צ'אק תזכו ליהנות מטיפולי הזרקות בוטוקס במרכז הכוללים לא רק יד מקצועית מדויקת להשגת תוצאות נהדרות מחומר זה, אלא גם מייעוץ אסתטי מקיף לגבי פתרונות נוספים להעלמת קמטים ומתיחתם, כגון מילוי קמטים סטטיים שאינם ניתנים לטיפול על ידי בוטוקס (עבורן ניתן להציע הזרקת חומצה היאלורונית) או טיפולי מתיחת פנים בחוטים נמסים.

הידע המקצועי המקיף, הניסיון, הקפדנות והוותק של ד"ר אטרי צ'אק מבטיחים לכם טיפולי בוטוקס במרכז עם תוצאות נפלאות במינימום זמן וללא תופעות לוואי משמעותיות – כאשר המראה המתקבל בתום הטיפול הוא מרשים, שונה ומעיר מחדש את הפנים מחד, אך טבעי לגמרי מאידך.

מחפשים מרפאה מקצועית לביצוע הזרקות בוטוקס במרכז הארץ?

רוצים לדעת עוד על פתרונות נוספים להחלקת הקמטים?

התקשרו לקביעת פגישה לייעוץ מקצועי בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק,  בבית הרופאים ברחוב ריינס בתל אביב:

03-5274023 או 03-5292196

למי מתאימים טיפולי בוטוקס?

הבוטוקס, למעשה, מספק פתרון רק בעבור קמטי ההבעה, המצויים אצל גברים ונשים בחלק העליון של הפנים: בין הגבות, במצח, באזור העיניים וגם בקמטים הדינמיים באזור השפתיים. זאת מכיוון שהחומר למעשה משתק את השריר היוצר את התנועה, במקום "למלא" את הקמט. אי לכך ולכן בוטוקס אינו יעיל למילוי קמטים סטטיים, שהם קמטים שאינם נוצרים ונעלמים בעקבות תנועת שרירים אלא כתוצאה מריפיון העור והזדקנותו.

מכיוון שכך כדאי תמיד לפני ביצוע הזרקות בוטוקס במרכז לפנות לייעוץ רפואי אסתטי בו ייערך אבחון של מצב הפנים והקמטים, ועל בסיס הערכה זו יוצע פתרון המותאם לכם באופן אישי, שלעתים יכלול רק הזרקות בוטוקס ולעתים ישלב בינן לבין טיפולים נוספים שיאפשרו רענון כולל של עור הפנים כולו בצורה האידיאלית והאפקטיבית ביותר.

כמה זמן אורך כל טיפול?

טיפולי בוטוקס במרכז המבוצעים במרפאה בתל אביב הם הליך קצר, פשוט ונוח: בדרך כלל הטיפול עצמו נמשך פחות מעשרים דקות בלבד. עם זאת, כאמור, בביקור הראשון במרפאה כדאי להתחיל עם אבחון מקיף, החל מרקע רפואי דרך הערכת מצב הקמטים ותיאום ציפיות, וכלה בהצעת פתרונות וטיפולים להעלמת הקמטים, מבוטוקס ועד מתיחת פנים בחוטים.

יש לומר כי התוצאות מהירות אך אינן מופיעות מיד עם ביצוע הזרקת הבוטוקס במרפאה – השינוי נראה תוך ימים ספורים מהטיפול. כמובן, הזרקת בוטוקס במרכז הינה פתרון זמני בלבד, ולכן יש לחזור על הטיפול באופן תקופתי, אחת לכמה חודשים (גג חצי שנה).

למידע נוסף ולהזמנת תור לביצוע טיפולי בוטוקס במרכז הארץ,

חייגו למרפאה לאסתטיקה רפואית בתל אביב: 03-5274023 או 03-5292196