חומצה היאלורונית – בטיחות, איכות ומראה טבעי וצעיר

החומצה ההיאלורונית היא השם החם בעשור האחרון בתחום הרפואה האסתטית והעלמת הקמטים, ואין זה פלא: חומרי המילוי המבוססים על חומר זה זוכים לפופולריות עצומה בזכות יתרונותיהם הרבים, ובראש ובראשונה היותם בטיחותיים מאוד, היות וחומצה היאלורונית מיוצרת, מצויה ונספגת בגוף האדם באופן טבעי.

הזרקות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית משמשים כיום למגוון טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים, ביניהם: מילוי קמטים סטטיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, עיבוי ועיצוב שפתיים, הצערת גב כף היד, הצערת עור הפנים, עיצוב סנטר ועוד.

רוצים למחוק את השנים מהפנים?

ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם אל הקליניקה לרפואה אסתטית בתל אביב, לייעוץ אודות טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים, העלמת קמטים והזרקת חומרי מילוי: 03-5274023 או 03-5292196

חומצה היאלורונית דוקטור אטרי צאקמהי, בעצם, חומצה היאלורונית?

זהו חומר דמוי ג'לי המורכב ממולקולות רב סוכר, הנמצא ברקמות הגוף של בני אדם ובעלי חיים. החומצה ההיאלורונית הטבעית שבגופנו מספקת לעור שלנו אלסטיות, נפח ולחות, הודות ליכולותיה בספיחה ובאגירה של מים. כשאנו מתבגרים ומזדקנים, אחד המרכיבים שייצורו פוחת בגוף הוא החומצה ההיאלורונית, ועם הירידה בכמותה מאבד העור נפח ולחות – ולכן הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומר זה משיבה נפח וממלאת קמטים, תוך יצירת לחות וגמישות והצערת העור עד לספיגתה המוחלטת של החומצה בגוף.

בני האדם גילו את החומר כבר בשנות ה-30, אולם עברו עשורים רבים בטרם נמצאה הדרך ליצרו ללא חלבונים מן החי, שעוררו תופעות לוואי. כיום חומר ההיאלורונן מופק בגרסה בטוחה, מטוהרת ונקייה, המאפשרת להשתמש בו ללא חשש – מה שפתח אפשרויות רבות ומגוונות לשימוש בחומצה היאלורונית בתחום האסתטיקה הרפואית, כמו גם בתחומים נוספים, כמו בייצור חומרי איפור ובטיפות עיניים נגד יובש.

יתרונותיה של החומצה ההיאלורונית

• טבעית – גופנו מכיל ומייצר אותה מלידה, והיא משתלבת ונספגת בו באופן טבעי

• בטיחותית – נחשבת לחומר מילוי בטוח במיוחד, ללא בעיות של דחייה על ידי הגוף

• מספקת מראה טבעי, צעיר ורענן – אינה חומר זר, התוצאה מרשימה אך טבעית למראה

• ממלאת קמטים ומשפרת במקביל את מראה עור – החומצה מעניקה לחות, נפח וגמישות לעור

• טיפול קצר ונוח, ולא פולשני – ידידותי וזמין, בהליך קצר וקל (הזרקה) ללא צורך בהתאוששות

• תוצאות מהירות ומרשימות – שביעות רצון גבוהה בקרב מיליוני מטופלים ומטופלות ברחבי העולם

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הם זמניים, והתוצאות מחזיקות עד כשנה, תלוי בחומר ובטיפול. תופעות הלוואי האפשריות הן מינוריות, דוגמת אדמומיות ונפיחות קלה, ולרוב חולפות תוך שעות ועד מספר ימים בודדים.

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית במרפאתה של ד"ר אטרי צ'אק

כדי להציע ללקוחות הקליניקה את הטוב ביותר, ד"ר אטרי צ'אק מבצעת מגוון טיפולים אסתטיים כדוגמת פיסול פנים, מילוי והחלקת קמטים, עיצוב שפתיים, הצערת גב היד וכו' תוך שימוש במותגי חומרי המילוי האיכותיים והמובילים בעולם על בסיס חומצה היאלורונית, שעמדו בתקנים מחמירים – למשל, של מנהל התרופות האמריקאי (FDA), תקן ה-CE  האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

בין חומרי המילוי הללו, המכילים חומצה היאלורונית:

רסטילן (Restylane), רדיאס (Radiesse), ג'ובידרם (Juvederm), טאוסיאל (Teosyal), בלוטרו (Belotero) וסטילאג' (Stylage).

למידע נוסף ולקביעת תור בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק,

צרו עמנו קשר: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם