ד"ר אטרי https://www.eteri.co.il Thu, 11 Jan 2018 10:24:32 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.9.3 חומצה היאלורונית https://www.eteri.co.il/hyaluronic_acid Tue, 09 Jan 2018 10:28:22 +0000 http://www.eteri.co.il/?p=3162

חומצה היאלורונית – בטיחות, איכות ומראה טבעי וצעיר

החומצה ההיאלורונית היא השם החם בעשור האחרון בתחום הרפואה האסתטית והעלמת הקמטים, ואין זה פלא: חומרי המילוי המבוססים על חומר זה זוכים לפופולריות עצומה בזכות יתרונותיהם הרבים, ובראש ובראשונה היותם בטיחותיים מאוד, היות וחומצה היאלורונית מיוצרת, מצויה ונספגת בגוף האדם באופן טבעי.

הזרקות חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית משמשים כיום למגוון טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים, ביניהם: מילוי קמטים סטטיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, עיבוי ועיצוב שפתיים, הצערת גב כף היד, הצערת עור הפנים, עיצוב סנטר ועוד.

רוצים למחוק את השנים מהפנים?

ד"ר אטרי צ'אק מזמינה אתכם אל הקליניקה לרפואה אסתטית בתל אביב, לייעוץ אודות טיפולים אסתטיים לגברים ולנשים, העלמת קמטים והזרקת חומרי מילוי: 03-5274023 או 03-5292196

חומצה היאלורונית דוקטור אטרי צאקמהי, בעצם, חומצה היאלורונית?

זהו חומר דמוי ג'לי המורכב ממולקולות רב סוכר, הנמצא ברקמות הגוף של בני אדם ובעלי חיים. החומצה ההיאלורונית הטבעית שבגופנו מספקת לעור שלנו אלסטיות, נפח ולחות, הודות ליכולותיה בספיחה ובאגירה של מים. כשאנו מתבגרים ומזדקנים, אחד המרכיבים שייצורו פוחת בגוף הוא החומצה ההיאלורונית, ועם הירידה בכמותה מאבד העור נפח ולחות – ולכן הזרקת חומרי מילוי על בסיס חומר זה משיבה נפח וממלאת קמטים, תוך יצירת לחות וגמישות והצערת העור עד לספיגתה המוחלטת של החומצה בגוף.

בני האדם גילו את החומר כבר בשנות ה-30, אולם עברו עשורים רבים בטרם נמצאה הדרך ליצרו ללא חלבונים מן החי, שעוררו תופעות לוואי. כיום חומר ההיאלורונן מופק בגרסה בטוחה, מטוהרת ונקייה, המאפשרת להשתמש בו ללא חשש – מה שפתח אפשרויות רבות ומגוונות לשימוש בחומצה היאלורונית בתחום האסתטיקה הרפואית, כמו גם בתחומים נוספים, כמו בייצור חומרי איפור ובטיפות עיניים נגד יובש.

יתרונותיה של החומצה ההיאלורונית

• טבעית – גופנו מכיל ומייצר אותה מלידה, והיא משתלבת ונספגת בו באופן טבעי

• בטיחותית – נחשבת לחומר מילוי בטוח במיוחד, ללא בעיות של דחייה על ידי הגוף

• מספקת מראה טבעי, צעיר ורענן – אינה חומר זר, התוצאה מרשימה אך טבעית למראה

• ממלאת קמטים ומשפרת במקביל את מראה עור – החומצה מעניקה לחות, נפח וגמישות לעור

• טיפול קצר ונוח, ולא פולשני – ידידותי וזמין, בהליך קצר וקל (הזרקה) ללא צורך בהתאוששות

• תוצאות מהירות ומרשימות – שביעות רצון גבוהה בקרב מיליוני מטופלים ומטופלות ברחבי העולם

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הם זמניים, והתוצאות מחזיקות עד כשנה, תלוי בחומר ובטיפול. תופעות הלוואי האפשריות הן מינוריות, דוגמת אדמומיות ונפיחות קלה, ולרוב חולפות תוך שעות ועד מספר ימים בודדים.

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית במרפאתה של ד"ר אטרי צ'אק

כדי להציע ללקוחות הקליניקה את הטוב ביותר, ד"ר אטרי צ'אק מבצעת מגוון טיפולים אסתטיים כדוגמת פיסול פנים, מילוי והחלקת קמטים, עיצוב שפתיים, הצערת גב היד וכו' תוך שימוש במותגי חומרי המילוי האיכותיים והמובילים בעולם על בסיס חומצה היאלורונית, שעמדו בתקנים מחמירים – למשל, של מנהל התרופות האמריקאי (FDA), תקן ה-CE  האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

בין חומרי המילוי הללו, המכילים חומצה היאלורונית:

רסטילן (Restylane), רדיאס (Radiesse), ג'ובידרם (Juvederm), טאוסיאל (Teosyal), בלוטרו (Belotero) וסטילאג' (Stylage).

למידע נוסף ולקביעת תור בקליניקה לאסתטיקה רפואית של ד"ר אטרי צ'אק,

צרו עמנו קשר: 03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם

צרו עימנו קשר

The post חומצה היאלורונית first appeared on ד"ר אטרי.]]>
מחלות חניכיים https://www.eteri.co.il/periodontal_disease Mon, 08 Jan 2018 12:24:44 +0000 http://www.eteri.co.il/?p=3138

 מחלות חניכיים

מתוך ניסוי קליני, ומידע מבוסס מחקרית, נמצא שטיפול תחזוקה תומך הינו בעל חשיבות רבת מעלה לשמירה על תוצאות טיפול השיניים בכלל וטיפולים עבור מחלות חניכיים בפרט (הנקראים בלועזית טיפולים פריודונטליים Periodontal Disease).

מחקרים קליניים שונים מצאו שבאוכלוסייה שאינה מטופלת פריודונטלית, קצב אובדן השיניים גבוה פי 6 מאוכלוסייה מטופלת, ובאוכלוסייה שמקבלת טיפול תומך "מידי פעם" קצב אבדן השיניים גבוהה פי 2 מאוכלוסייה שמטופלת באופן תדיר.

טיפול תחזוקה תומך

מהלך הטיפול במחלות ודלקות חניכיים

רוב המטופלים מופנים אל המרפאה מרופאי שיניים כלליים ומומחים בתחומים שונים. במשך תקופת הטיפול הפעיל ובמהלך תקופת התחזוקה, נשמר קשר בין הרופא המפנה לבין צוות המרפאה, ובמידת הצורך, מתבצעת בדיקה משותפת של המטופל.

במהלך הפגישה הראשונה עם המטופל המתרפא, מוצגת בפניו מהות המחלה הפריודונטלית – מחלת החניכיים – ומודגמים הביטויים הקליניים של המחלה בפיו, כגון: ניידות שיניים, תזוזות שיניים, דימום וריח לא נעים מהפה. מוסבר למטופל על מהות הגורם החיידקי למחלה וכפועל יוצא, חשיבות ביצוע טיפולי הגיינה אוראלית קפדנית בצורה שוטפת.

טיפול הכנה ראשונית מתבצע על ידי שיננית וכולל הדרכה בהגיינת הפה ומספר טיפולים לסילוק אבנית והקצעת שורשים. מטרות הטיפול הראשוני כוללות: הקניית הרגלים לשמירה על נקיות וגהות הפה ושליטה במוקדי מחלה פעילה.

בכל פגישה עם השיננית, מוערך שיתוף הפעולה של המתרפא וניתן ציון לרמת ההיגיינה האוראלית שנשמרת על ידו.

לאחר כשלושה חודשים המטופל עובר בדיקה פריודונטלית חוזרת לבחון האם יש צורך בטיפול נוסף. המרפאה דוגלת בגישה שמרנית, לא כירורגית, מתוך הכרה ביכולת לשמור על יציבות פריודונטלית לאורך שנים כל עוד מתבצעת תחזוקה שוטפת ושמירה נאותה על גהות ובריאות הפה.

מחקרים קליניים הראו שבכיסים רדודים ובינוניים אין הבדלים משמעותיים במדדים פריודונטלים לאורך זמן כתלות בסוג הטיפול שניתן, כל עוד המטופל נמצא בתוכנית תחזוקה.

במקרים של כיסים עמוקים בחניכיים, ההחלטה לבצע ניתוחי חניכיים מותנית בכך שהמטופל הפנים את חשיבות הסילוק היומי של הרובד החיידקי וממלא אחר הוראות השיננית בצורה נאותה. מטופלים שאינם מעוניינים לעבור ניתוחי חניכיים או שרמת ההיגיינה האוראלית שלהם אינה מספקת, ואלו שבעקבות ההכנה הראשונית הושגה שליטה במחלה הפעילה, נשארים בתחזוקה קבועה אחת ל-2-3 חודשים ונבדקים על ידי רופא לפי הצורך.

בשלב זה הרופא המפנה לטיפול מעודכן בממצאים הפריודונטלים והדנטלים, עם המלצות לטיפולים דנטלים ופתוח לדיאלוג בנוגע להמשך הטיפול במטופל.

 לשאלות, לבירורים ולקביעת תור –  צרו עמנו קשר:  03-5274023 או 03-5292196

לכל שאלה, פנייה או ייעוץ

התקשרו אלינו לקליניקה של ד"ר אטרי צ'אק: 03-5274023

 או השאירו פרטים ונשוב אליכם

צרו עימנו קשר

The post מחלות חניכיים first appeared on ד"ר אטרי.]]>